Excel Systemy Nawigacyjne

Podążaj za radą GOPR-u!

Colorado 300Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe bez wątpienia tworzą ludzie, dla których góry nie mają żadnych tajemnic. Wiedza i umiejętności, poparte doświadczeniem są wystarczającymi argumentami, przemawiającymi za tym, by stosować się do wskazówek udzielanych przez ratowników górskich.

czytaj dalej >>

Garmin na maratonie!

FR405_urban_running_duoPiękna pogoda zachęca nas do aktywnego wypoczynku. Jednak pracując nad swoją kondycją, można także pomóc innym. W jaki sposób? Biorąc udział w charytatywnym mBank Łódź Maratonie.

czytaj dalej >>

Awaria? Sięgnij po GPS!

Niemal każdy kierowca musiał kiedyś przeciwstawić czoła przeciwnościom losu podczas podróży. Zwykle najwięcej kłopotu sprawia nagła awaria samochodu. Jak się na to przygotować? Wystarczy sięgnąć po GPS!

czytaj dalej >>

Twoja awaria, nasze zmartwienie

Niemal każdy widział film, którego bohaterowie udają się w szaloną podróż autem przed siebie. Jednak przeciwności losu dają im się we znaki, najpierw gubią drogę, potem łapią „gumę”, a jeszcze na koniec braknie im paliwa.

czytaj dalej >>

Majowa propozycja

Edge 305Maj to miesiąc matur, zakochanych par oraz wyjazdów na łono natury, szczególnie podczas wolnego długiego weekendu. Na co dzień zmęczeni, zapracowani wreszcie mamy chwilę oddechu. Jak pokazują badania, najwięcej Polaków aktywnie spędza czas jeżdżąc na rowerze.

czytaj dalej >>

Biuro Prasowe


Moto Safety Day