Daj rzeczom drugie życie

Nowocześnie o ekologii

Stowarzyszenie Bank Drugiej Ręki zaprasza wszystkich do dyskusji na temat odpowiedzialnego biznesu w służbie ochrony środowiska. Aby wziąć w niej udział nie trzeba nawet wychodzić z domu!

czytaj dalej >>

Pomóż wyrównać szanse

Rozpoczęcie roku już za nami. W księgarniach i sklepach papierniczych powoli kończą się kolejki. Jednak czy wszystko zostało kupione?

czytaj dalej >>

Pomóż organizacjom non-pofit remontując swoje biuro

Około 40 godzin w ciągu tygodnia spędzamy w biurze. Jak pokazują statystyki, coraz więcej osób pracuje także po godzinach. Warto zatem pomyśleć o odnowieniu i modernizacji biura. Odpowiednia atmosfera i warunki mogą zwiększyć efektywność pracownika.

czytaj dalej >>

Pomaganie innym jest w modzie!

Moda w potocznym rozumieniu oznacza potrzebę naśladowania innych. Występuje ona w wielu dziedzinach życia społecznego. Ostatnimi czasy mówi się o modzie na pomaganie. Jeśli i Ty chcesz pomagać potrzebującym, wejdź na stronę www.daryrzeczowe.pl.

czytaj dalej >>

Pomoc dla powodzian

Choć minęło już 12 lat, wiele osób nie zapomniało powodzi z 1997 roku, a jej skutki odczuwają do dziś. W tym roku pogoda również nie jest łaskawa. Setki rodzin straciło cały swój majątek. Na szczęście wiele organizacji pozarządowych niesie pomoc poszkodowanym. Wspiera je kampania „Daj rzeczom drugie życie”.

czytaj dalej >>

Biuro Prasowe


Moto Safety Day