Eurobus 2009

Eurobus w Grodzisku Mazowieckim

W najbliższą sobotę, 13 czerwca na Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych w Grodzisku Mazowieckim zawita Eurobus – mobilne centrum informacji o funduszach unijnych na Mazowszu,  który będzie stał w pobliżu Centrum Kultury, przy ulicy Spółdzielczej 9.

czytaj dalej >>

Fundusze Europejskie w Baranowie

W najbliższą niedzielę, 31 maja na Festynie Rodzinnym w Baranowie zagości Eurobus – mobilne centrum informacji o funduszach unijnych na Mazowszu,  który będzie stał w pobliżu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji przy ulicy Gwardii Ludowej 3.

czytaj dalej >>

Fundusze Europejskie w Grójcu

W najbliższą sobotę, 23 maja na Święcie Kwitnących Jabłoni w Grójcu zagości Eurobus – Mobilne Centrum Informacji. Autobus będzie stał w pobliżu Miejsko-Gminnej Biblioteki przy ulicy J. Piłsudskiego 3 od godziny 12.

czytaj dalej >>

Fundusze Europejskie w EUROBUSIE

W przedostatni weekend miesiąca, 23 maja wyruszy w trasę Eurobus – Mobilne Centrum Informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Mazowieckiego (RPO WM) 2007-2013. Eurobus wraz z ekspertami z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych (MJWPU) zawita w Grójcu, Wołominie, Mławie, Baranowie, Opinogórze, Grodzisku Mazowieckim, Garwolinie, Płocku, Radomiu, Izabelinie, Radzanowie, Broku, Sierpcu, Iłży, Różanowie, Węgrowie, Ciechanowie oraz Jasieńcu.

czytaj dalej >>

Eurobus wyjedzie po raz ostatni

Dobiega końca wakacyjna kampania promocyjna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007- 2013. Eurobus – mobilne centrum informacji po raz ostatni wyruszy w trasę 23 sierpnia, tym razem odwiedzi Jasieniec.

czytaj dalej >>

Biuro Prasowe


Moto Safety Day