PGNiG Bezpiecznie nad wodą

Ambasadorowie kampanii „PGNiG Bezpiecznie nad wodą” Mistrzami Europy!

Wioślarska Czwórka podwójna1Na torze regatowym w portugalskim Montemor-O-Velho Adam Korol, Marek Kolbowicz, Michał Jeliński i Konrad Wasielewski nie pozostawili swoim rywalom żadnych szans. Polska wioślarska czwórka podwójna zyskała tytuł mistrza Starego Kontynentu.

czytaj dalej >>

„PGNiG Bezpiecznie nad wodą 2010” – zakończenie kampanii w Mrągowie

Rozpoczęcie21 i 22 sierpnia w Mrągowie odbył się wielki finał III edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „PGNiG Bezpiecznie nad wodą”. Szeroko pojęta kultura wypoczynku, na którą składają się bezpieczeństwo, ekologia, sport i zdrowy tryb życia – to najważniejsze hasła, które kampania promowała przez dwa letnie miesiące nad Bałtykiem, na Mazurach i na południu Polski, nad zalewem Solińskim.

czytaj dalej >>

Finał kampanii „PGNiG Bezpiecznie nad wodą 2010” w Mrągowie

_MG_843321 i 22 sierpnia „PGNiG Bezpiecznie nad wodą” zawita na Mazury.  Piknik i regaty w Mrągowie uwieńczą kampanię edukacyjną prowadzoną nad polskimi akwenami. Ten weekend nad Jeziorem Czos będzie miał szczególny wymiar, ponieważ łączy się z rocznicą tzw. białego szkwału na Jeziorach Mazurskich w 2007 roku.

czytaj dalej >>

Załoga „PGNiG Bezpiecznie nad wodą” Mistrzem Polski

Załoga „PGNiG Bezpiecznie nad wodą” Mistrzem Polski

DSC00052Podczas regat w ramach kampanii „PGNiG Bezpiecznie nad wodą” załoga Zbigniewa Kani zdobyła tytuł Mistrza Polski w klasie Delphia 24 One Design. Emocjom sportowym towarzyszyły liczne atrakcje przewidziane dla uczestników pikniku i regat „PGNiG Bezpiecznie nad wodą”.

czytaj dalej >>

Biuro Prasowe


Moto Safety Day