Złota wioślarska czwórka podwójna

www.4xpol.pl
Osoba do kontaktu: Elżbieta Koncka, tel. (22) 356-19-11, e-mail: ela@linkpr.pl

Złota Olimpijska Wioślarska Czwórka Podwójna nie do pokonania!

Wioślarska Czwórka podwójna1Na torze regatowym w portugalskim Montemor-O-Velho Adam Korol, Marek Kolbowicz, Michał Jeliński i Konrad Wasielewski nie pozostawili swoim rywalom żadnych szans. Polska wioślarska czwórka podwójna zyskała tytuł mistrza Starego Kontynentu.

czytaj dalej >>

Ambasadorzy „PGNiG Bezpiecznie nad wodą” w Gdyni

14 i 15 sierpnia w Gdyni odbył się piąty piknik w ramach kampanii „PGNiG Bezpiecznie nad wodą”. W Trójmieście nie mogło zabraknąć ambasadorów kampanii – Złotej Olimpijskiej Wioślarskiej Czwórki Podwójnej z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

czytaj dalej >>

Weekend z Wioślarską Czwórką Podwójną w Kołobrzegu

IMG_0593Mimo zachmurzonego nieba kampania „PGNiG Bezpiecznie nad wodą” w Kołobrzegu przyciągnęła szeroką publiczność. Uczestnicy pikniku mogli korzystać z licznych atrakcji oraz spotkać się ze Złotą Olimpijską Wioślarską Czwórką Podwójną z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, ambasadorami kampanii.

czytaj dalej >>

Koszulka kampanii z autografami wioślarskiej czwórki podwójnej zlicytowana!

IMG_1213Kampania „PGNiG Bezpiecznie nad wodą” gościła 31 lipca i 1 sierpnia na południu Polski, w Polańczyku. W ramach pikniku nad Jeziorem Solińskim odbyła się aukcja charytatywna na rzecz młodego lekkoatlety z Węgorzewa. Jednym z licytowanych przedmiotów była koszulka kampanii z autografami złotej olimpijskiej wioślarskiej czwórki podwójnej, złotych medalistów z Pekinu.

czytaj dalej >>

Złota Czwórka zadbała o bezpieczeństwo w Sopocie

Odsłonięcie Zielonej StrefyW ubiegły weekend na sopockiej plaży odbył się drugi już piknik rodzinny kampanii „PGNiG Bezpiecznie nad wodą”, któremu tradycyjnie towarzyszyły regaty. W Sopocie nie mogło zabraknąć ambasadorów kampanii – Adama Korola, Marka Kolbowicza, Michała Jelińskiego i Konrada Wasielewskiego.

czytaj dalej >>

Biuro Prasowe


Moto Safety Day