Warszawa zdrowa jak nigdy!

W sobotę, 24 stycznia w Złotych Tarasach odbyła się impreza pod hasłem „Kieruj się zdrowiem”. Podczas znakomitej zabawy Mistrzowie Olimpijscy z Pekinu zachęcali do zdrowego i aktywnego stylu życia, dzieląc się z uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniem i sukcesem.

Wioślarska czwórka podwójna, w składzie Marek Kolbowicz, Konrad Wasielewski, Michał Jeliński i Adam Korol, zawitała do Złotych Tarasów. Była to niepowtarzalna okazja, by osobiście poznać Mistrzów Olimpijskich z Pekinu. Złoci medaliści zachęcali do zdrowego i aktywnego stylu życia, a także udzielali cennych wskazówek dotyczących bezpiecznego i efektywnego treningu.

Spotkanie ze sportowcami wzbudziło wielki entuzjazm. Emocje sięgnęły zenitu, gdy na ekranie pokazano końcowy moment wyścigu z Igrzysk Olimpijskich. Owacjom nie było końca. Nie zabrakło również łez wzruszenia. Wywiad ze złotymi medalistami przeprowadził znany dziennikarz sportowy – Dariusz Szpakowski. Mistrzowie Olimpijscy opowiadali o tym, jak ciężko należy pracować, by osiągnąć tak wielki sukces. Mówili także o swoich chwilach zwątpienia i o tym, co sprawiło, że nie zatracili woli walki.

Celem imprezy była promocja zdrowych i aktywnych form wypoczynku. Z tej okazji dla gości Złotych Tarasów zaplanowano wiele atrakcji, które czekały na nich w poszczególnych strefach. W Strefie Sportu każdy mógł sprawdzić swoje możliwości na profesjonalnym sprzęcie sportowym oraz uzyskać wiele cennych porad na temat właściwego treningu. Oprócz Strefy Sportu przygotowano także Strefę Relaksu, w której można było skorzystać z porad ekspertów z dziedziny odnowy biologicznej oraz masażu. Oprócz masażu tradycyjnego zaprezentowano technikę masażu „Work Site”, polecanego szczególnie osobom o siedzącym trybie pracy. Z kolei w ramach Strefy Kibica odbyło się spotkanie Złotej Czwórki z fanami. Była to jedyna okazja, by osobiście porozmawiać ze sportowcami, zrobić sobie z nimi zdjęcie, otrzymać autografy. Przez cały czas trwania imprezy odbyło się także wiele ciekawych pokazów i konkursów. Odpowiedni klimat muzyczny zapewnili Dj Adamus i Dj Bratos. Niezapomnianym przeżyciem był również występ Izabeli Kopeć, która zadedykowała Mistrzom Olimpijskim piosenkę pt. „We are the champions”.

Impreza „Kieruj się zdrowiem” odbyła się dzięki uprzejmości Partnera Głównego – Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, a także Partnerów Pure Heath & Fitness oraz Fizjomed.

Biuro Prasowe


Moto Safety Day