Mikołaj rozświetli Nowy Świat!

W dniach 3-6 grudnia w Warszawie będzie gościł prawdziwy Święty Mikołaj! Wraz z wolontariuszami Fundacji „Dr Clown” odwiedzi najmłodszych pacjentów w szpitalach. Szykuje też prezent dla wszystkich warszawiaków.

Ulubieniec wszystkich dzieci, Święty Mikołaj, przybędzie z Krainy Wiecznych Śniegów wraz z Ambasadorem Finlandii, Pavim Lainem. W Warszawie spotka się z wolontariuszami Fundacji „Dr Clown”, którzy obowiązki świętego Mikołaja spełniają na co dzień, przynosząc najmłodszym pacjentom w prezencie chwile radości i rozświetlając im trudne chwile.

Tym razem planują wraz ze Świętym Mikołajem podzielić się iskierkami świątecznej radości ze wszystkimi warszawiakami. Już na dzień przed Mikołajkami zaprezentują odmieniony Nowy Świat, który rozbłyśnie tysiącami światełek! Jedna z najpiękniejszych ulic Warszawy przystroi się w świąteczne szaty już 5 grudnia, o godzinie 11.45. Tak, jak co roku światełka będą cieszyć na co dzień oczy przechodniów. Prawdziwie świątecznego nastroju dopełnią czekoladowe słodkości firmy Cadbury-Wedel, na której zaproszenie przybył do Polski Święty Mikołaj.

Święty Mikołaj odwiedzi także tych, którzy nie będą mogli osobiście przybyć na spotkanie – najmłodszych pacjentów szpitali. Pracowicie spędzi czas, spotykając się z dziećmi, m.in. w Szpitalach Dziecięcych na ul. Niekłańskiej, Kopernika i Kasprzaka. Wolontariusze Fundacji „Dr Clown” będą dzielnie wspierać Świętego Mikołaja, wyczarowując uśmiechy na dziecięcych buziach.

Więcej na www.drclown.pl.

Biuro Prasowe


Moto Safety Day