Konferencja prasowa
„Autobus energetyczny – mobilne centrum edukacyjno – informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu”.
Cele konferencji:
- Przekazanie uczestnikom konferencji aktualnych informacji o planowanej kampanii
- Przybliżenie istoty projektu „Autobus Energetyczny – mobilne centrum informacyjno
– edukacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu” - Przedstawienie trasy Autobusu Energetycznego
- Zaprezentowanie wnętrza Autobusu Energetycznego
Data: 22 października 2014r.
Gospodarz: Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
Miejsce: Stadion Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa
Prowadzący: Przedstawiciel KAPE S.A.
Plan minutowy konferencji:
9:30 – 10:00 Rejestracja uczestników, kawa powitalna
10:00 – 10:10 Wprowadzenie w tematykę konferencji – Zbigniew Szpak, Prezes Zarządu KAPE S.A.
10:10 – 10:30 Kampania „Autobus Energetyczny” w świetle polityki ekologicznej
i energetycznej państwa – Ryszard Wnuk, doradca Prezesa ds. odnawialnych źródeł energii
10:30 – 10:50 Cel i zadania realizowane w ramach projektu „Autobus Energetyczny – mobilne centrum informacyjno – edukacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu” – Joanna Ogrodniczuk, Kierownik projektu, KAPE S.A.
10:50 – 11:00 Prezentacja pierwszej kampanii w województwie Łódzkim – Anna Mazur, KAPE S.A.
11:00 – 11.10 Działania proekologiczne partnerów projektu – przedstawiciel firmy Schneider Electric
11:10 – 12:00 Prezentacja Autobusu Energetycznego, dyskusja
12:00 Poczęstunek







Znajdź nas na: