Publikacje Prasowe

„Prezydent UEFA Michel Platini uważa, że właśnie zakończone, rozegrane w Polsce i na Ukrainie Mistrzostwa Europy, okazały się wielkim sukcesem pod każdym względem i w każdym aspekcie.”

Onet.pl, 04.07.2012.

 „Akademia umożliwia bezpłatne podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez uczestników, co będzie dla nich ważne nie tylko w trakcie  mistrzostw Europy, ale również w ich przyszłym życiu zawodowym.”

Onet.pl, 23.04.2012

„Wizerunek miasta i jego mieszkańców wynika przede wszystkim z bezpośredniego kontaktu. Oczywiście drogi, stadiony czy lotniska także mogą się do tego przyczynić, ale najważniejsze będzie nasze podejście do przyjezdnych.”

Poznań gazeta.pl, 23.04.2012

„Pomorskie jest pierwszym regionem, w którym szkolenia rozpoczęły się w sierpniu zeszłego roku i pierwszym, w którym zakończą się w maju tego roku. Szkolą się przedstawiciele wszystkich zawodów, które podczas mistrzostw zetkną się z kibicami i turystami.”

Gazeta Wyborcza – Trójmiasto, 16.04.2012r.

„Motorniczy z wrocławskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Paweł Kalinowski przyznał, że zdecydował się na udział w programie z powodu lekcji języka angielskiego, ale zainteresowały go także kursy obsługi klienta – jako motorniczy mam kontakt z klientami na co dzień i rzeczywiście na kursach bardzo dużo się dowiedziałem – zaznaczył”

Onet.pl, 11.01.2012r.

„Uczestnicy zajęć poznają podstawowe zagadnienia leksykalno – gramatyczne i nauczą się ich używać w mowie, aby umieć się przywitać, udzielić podstawowych informacji i zarekomendować np. hotel lub bar.”

naszemiasto.pl, 10.01.2012r.

„-Akademia to nie tylko nauka języka, ale też pokazanie różnic międzykulturowych i cenne wskazówki jak obsługiwać klienta – mówi Mateusz Węcek, który pracuje w poznańskim Centrum Obsługi Klientów PKP Intercity. – To umiejętności, które będą przydatne nie tylko w trakcie mistrzostw, ale też po nich”

Głos Wielkopolski, 10.01.2012r.

„Uczestnicy i przedstawiciele Akademii Euro zgodnie podkreślają, że oprócz tego, że wiedza przyda im się podczas mistrzostw, to zostanie na dłużej i będzie pomocna
w codziennym życiu.”

MM Trójmiasto, 18.12.2011r.

„- Dzięki odbytemu szkoleniu czuję się dużo pewniej w mojej kabince motorniczego.
A zdobyte umiejętności już teraz wykorzystuję w pracy – cieszy się Marek Kapiński, motorniczy z gdańskiego ZKM”

Gazeta Wyborcza, 16.12.1011r.

„Minister sportu i turystyki Adam Giersz uważa, że „Akademia Euro” to inwestycja w polska turystykę. Ocenił, że po mistrzostwach do Polski rocznie może przyjeżdżać wiecej nawet o 500 tys. turystów. (…) Euro 2012 zadecyduje o wizerunku naszego kraju”

Gazeta Wyborcza, 28.10.2011r.

„Marcin Mocny z warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej ocenił, że szkolenia są bardzo potrzebne. Wiem z własnego doświadczenia jak ważne jest, by w obcym mieście łatwo znaleźć informację, móc się komunikować.”

rp.pl, 27.10.2011r.

„Ponad dwustu strażników miejskich, pracowników kolei, muzeów, pogotowia ratunkowego zgłosiło się na szkolenia Akademii Euro w Pomorskim. Na chętnych czeka jeszcze ponad 250 miejsc”

Gazeta Wyborcza Trójmiasto, 10.10.2011r.

Akademia Euro zaprasza na szkolenia.

„Zostały jeszcze wolne miejsca w Akademii Euro, która przeszkoli Wielkopolan m.in. z języka angielskiego i profesjonalnej obsługi klientów przed mistrzostwami Europy w piłce nożnej.”

Gazeta Wyborcza Poznań 21.09.2011r.

„Z kibicami i turystami będą się bezpośrednio stykać ludzie, na co dzień pracujący na dworcach, w hotelach, w restauracjach. Właśnie dla nich uruchomiono program Akademia Euro.”

Głos Wielkopolski 21.09.2011r.

„Już za niespełna rok Dolny Śląsk czeka „najazd” miłośników piłki nożnej, którzy przyjadą dopingować swoje drużyny podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Według organizatorów nasz kraj może odwiedzić ponad 420 tys. fanów futbolu z całej Europy. Aby sprostać oczekiwaniom i dobrze przyjąć tak liczną rzeszę turystów nie wystarczą tylko nowe drogi, lotniska i stadiony. Potrzebni są również dobrze przygotowani ludzie, którzy zadbają o komfort pobytu kibiców. Temu właśnie ma służyć Akademia Euro!”

www.umwd.dolnyslask.pl 21.09.2011r.

„Ruszają pierwsze szkolenia Akademii Euro., która przygotowuje m.in. restauratorów, hotelarzy i miejskie służby do tego, żeby za rok bez problemu porozumieć się i obsłużyć kibiców z zagranicy.”

Gazeta Wrocław 21.09.2011r.

„Do pierwszego meczu Euro 2012 pozostał niespełna rok. Teraz czas na przygotowania do tej dużej imprezy tych, którzy będą mieli bezpośredni kontakt z kibicami. Dla nich ruszyła Akademia Euro.”

TVP Poznań 20.09.2011r.

„- To nie jest szkolenie stricte na jedną imprezę. EURO 2012 szybko minie i rzecz w tym, żeby kibice i turyści, którzy odwiedzą Polskę w tym czasie wyjechali z dobrymi wrażeniami i chcieli jeszcze do naszego kraju wrócić – powiedział w czwartek na konferencji prasowej w Gdańsku prezes zarządu spółki PL.2012 Marcin Herra.”

www.onet.pl 15.09.2011r.

Biuro Prasowe


Moto Safety Day