Ograniczenie niskiej emisji w gminach.
17 września 2014 r.
Centrum Konferencyjnym Wilcza, ul. Wilcza 9, Warszawa
Plan konferencji:
9:30 – 10:00 – Rejestracja uczestników, kawa powitalna
10:00 – 10:10 Oficjalne przywitanie gości przez Panią Karolinę Loth – Babut – Dyrektor Działu Współpracy Międzynarodowej i Projektów
– Przedstawienie idei oraz głównych zagadnień spotkania
– Przedstawienie prelegentów oraz gości honorowych
10:10 – 10:20 Dariusz Koc
– cele i istota projektu
10:20 – 10:40 – Wystąpienie Doroty Pierzchalskiej „Co to jest niska emisja?”
10:40 – 11:00 – Wystąpienie Arkadiusza Węglarza „Metody ograniczenia niskiej emisji.”
11:00 – 11:30 – Przerwa kawowa
11:30 – 11:45 – Wystąpienie Dariusza Koca „Ograniczenie niskiej emisji w gminach – projekt”
11:45 – 12:15 – Pytania dziennikarzy, dyskusja







Znajdź nas na: