Program akcji

 

Program akcji:

13 października od godz. 09.30 – do 10.00 spotykamy się na parkingu CH Atrium Promenada

ul. Ostrobramska 75c. Panie zakładają różowe kamizelki, a Tomasz Kulik – (Kulikowisko.pl), instruktor doskonalenia techniki jazdy ze swoją załogą, a także z instruktorami z MotoAkademii przekazują wytyczne na temat profesjonalnego i bezpiecznego przejazdu.

O godz. 10.15 ruszamy do CH Atrium Reduta, Al. Jerozolimskie 148 i przejeżdżamy wokół Centrum Handlowego rundę honorową.

Następnie ruszamy do CH Atrium Targówek, ul. Głębocka 15 (przy Trasie Toruńskiej). Pod wejściem głównym parkujemy motocykle i delektujemy się aromatyczną kawą, którą zaserwuje Sklep Tchibo.
O godzinie 12.00 weźmiemy udział w oficjalnym otwarciu weekendowej, edukacyjno – informacyjnej imprezy, która odbędzie się w CH Atrium Targówek.  Ania Jackowska, jedna z uczestniczek naszego przejazdu

i jednocześnie znana podróżniczka motocyklowa opowie o swoich doświadczeniach podczas samotnych podróży, które zrealizowała na kilku kontynentach.  Pokaże tym samym siłę i pasję,  która drzemie w każdej    z kobiet!

Zapraszamy media na start przejazdu na parkingu CH Atrium Promenda oraz do CH Atrium Targówek!

Pierwsze 100 Pań, które potwierdzi swój udział w przejeździe: motorozowi@linkpr.pl otrzyma na przejazd różową kamizelkę odblaskową z logo akcji i będzie mogło ją zachować na pamiątkę.

Pomysłodawca: Link PR

Partnerzy:  CH Atrium Promenada, CH Atrium Reduta, CH Atrium Targówek,

Wsparcie:  Kulikowisko.pl, MotoAkademia,  Autoryzowany Dealer Yamaha POLand Position, Motocaina.pl, Stowarzyszenie Motocykliści Dzieciom, Motocaina.pl, Motopozytywni.pl, Amazons-Polska, Eagels MC Poland, Travellers MC, Zryw Otwock, RYDWANY CZASU FG Wołomin, Fundacja Jednym Śladem

 

Biuro Prasowe


Moto Safety Day