Kibicujmy razem z Fair Play!

Kampania Fair Play przygotowana przez Krajowe Centrum ds. AIDS nieprzerwanie towarzyszy piłkarskim zmaganiom podczas Mistrzostw Europy. Kolejne eventy Fair Play odbędą się 21 czerwca w Warszawie oraz 22 czerwca w Gdańsku.

Podczas eventów mających miejsce przed i po meczach, wolontariusze będą rozdawać kibicom z Polski i z zagranicy ulotki informacyjne w 6 językach, pakiety edukacyjne z prezerwatywą oraz chorągiewki. W materiałach kampanijnych fani piłki nożnej znajdą najważniejsze informacje na temat dróg zakażenia HIV oraz sposobów ochrony przed zakażeniem i postępowania w razie podejrzenia, że mogło do niego dojść. 21 czerwca zapraszamy w okolice warszawskiej Strefy Kibica oraz na Stare Miasto. 22 czerwca spotkają państwo wolontariuszy Fair Play pod PGE Arena i przed gdańską Strefą Kibica.

Eventy, które miały już miejsce we wszystkich polskich Miastach Gospodarzach, spotkały się z ciepłym przyjęciem nie tylko ze strony kibiców z Polski, ale również zagranicznych gości.

Baw się dobrze w czasie piłkarskich rozgrywek, ale unikaj ryzykownych zachowań seksualnych. Jeśli podejmujesz kontakty seksualne używaj prezerwatyw. Zrób wszystko, by HIV/AIDS nie był Twoim problemem – takimi hasłami Krajowe Centrum ds. AIDS wspiera piłkarskie rozgrywki.

Wejdź na  www.aids.gov.pl/kampanie/2012/ i dowiedz się jak grać Fair Play.

 


Warning: Illegal string offset 'echo' in /home/wlhost/ftp/www/linkpr/linkpr.pl/wp-content/themes/hybrid/library/extensions/custom-field-series.php on line 79

Biuro Prasowe


Moto Safety Day