Twoja awaria, nasze zmartwienie

Niemal każdy widział film, którego bohaterowie udają się w szaloną podróż autem przed siebie. Jednak przeciwności losu dają im się we znaki, najpierw gubią drogę, potem łapią „gumę”, a jeszcze na koniec braknie im paliwa.

Takie sceny nie zdarzają się tylko w filmach, ale także w prawdziwym życiu. Większość kierowców na pewno choć raz w życiu zgubiła drogę lub przebiła jedno z kół swego auta. Zmiana opony szczególne problemy sprawia zwłaszcza wtedy, gdy kierowcą jest kobieta. Poza tym, jeśli nie jest ona wytrawnym mechanikiem to trudno jest jej naprawić awarię, nawet gdy zna przyczynę.

Z pomocą kierowcom – zarówno tym, którzy podróżują okazjonalnie, jak i takim, którzy często pokonują tysiące kilometrów – przychodzi urządzenie nawigacji satelitarnej marki Garmin.

Odbiornik nie tylko ustrzeże nas przed zgubieniem drogi, ale także gwarantuje bezpłatne ubezpieczenie assistance na okres 6 miesięcy. W razie awarii samochodu przydatny będzie pakiet Starter Assistance Basic, który jest unikalną wartością dodaną urządzeń nawigacji satelitarnej Garmin. Dzięki niemu każdy kierowca w razie potrzeby uzyska profesjonalną pomoc na terenie całej Europy (z wyłączeniem Ukrainy, Białorusi, Rosji, Mołdawii oraz azjatyckiej części Turcji). Już nie trzeba się martwić co zrobić, gdy auto odmówi posłuszeństwa w obcym kraju. Ubezpieczeniem może być objęty pojazd o dopuszczalnej masie  całkowitej 3,5 tony. Pomoc drogowa gwarantowana przez Garmin obejmuje szeroki zakres zdarzeń: wsparcie w przypadku awarii mechanicznej, hydraulicznej lub elektrycznej, braku paliwa, rozładowanego akumulatora, awarii auto-alarmu, awarii ogumienia, zatrzaśnięcia kluczyków oraz awarii świateł, kierunkowskazów lub wycieraczek. W przypadku braku możliwości naprawy przez wykwalifikowanego mechanika, który w ramach pakietu przyjedzie na miejsce zdarzenia, samochód zostanie bezpłatnie odholowany we wskazane przez kierowcę miejsce. Mówi się, że życie to nie film, ale przecież nie jeden scenariusz jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Dlatego lepiej wcześniej pomyśleć, zanim wyjedziemy naszym autem w długą trasę.

Więcej informacji na: www.garmin.com.pl/starter


Warning: Illegal string offset 'echo' in /home/wlhost/ftp/www/linkpr/linkpr.pl/wp-content/themes/hybrid/library/extensions/custom-field-series.php on line 79

Biuro Prasowe


Moto Safety Day